Повернення та гарантії

Повернення та гарантії

Повернення товару


Відповідно до останньої редакції Закону про захист прав споживачів покупець має право обміняти або повернути куплений товар протягом перших 14 днів після покупки

Наш магазин дає 15 днів на повернення товару! 

 Якщо буде дотримано нижчеописані умови. Відповідно до ст.9, у разі обміну чи повернення товару належної якості, товар повинен не бути у вжитку та не мати слідів використання: подряпин, сколів, потертостей.

А також має бути збережено:


- Повна комплектація товару


- Цілісність всіх компонентів упаковки**


- наклейки та ярлики - заводське маркування


** Порушення цілісності упаковки


– це часткове або повне порушення зовнішнього вигляду упаковки, відсутність будь-яких компонентів упаковки або їх сильне пошкодження (правильне розкриття картонної упаковки її порушенням не є).


-Бракований товар повертається кур'єру на місці

-Бракований товар, прийнятий та оплачений покупцем. Заводський брак виявлено після ухвалення товару. Повертається покупцем кур'єру з наступною заміною чи поверненням вартості. 

 -Товар, що не підійшов за розміром. Повернення кур'єру на місці, у разі виявлення невідповідності розміру, у разі виявлення невідповідності після оплати та отримання товару.

-Товар, який відповідає всім вимогам, який не підійшов з будь-яких інших причин підлягає поверненню згідно із законом про захист прав споживачів протягом 14 днів. При поверненні коштів покупцю (якщо покупець не бажає отримати аналог товару) із загальної суми вартості оплаченого раніше товару, віднімається вартість кур'єрської доставки

Обмін чи повернення товару у вигляді компаній вантажоперевізників відбувається з допомогою покупця. 

 Обмін чи повернення товару провадиться у нас в офісі. Для повернення грошей споживач повинен мати при собі паспорт та товарний чек, що підтверджує покупку у нашому магазині.

Гарантія на товар

Всі товари в нашому магазині мають гарантію від виробника та імпортера. Гарантійний талон видається на складнотехнічні вироби (велосипеди, вилки, гідравлічні гальма і т.д. На всі інші товари гарантія поширюється за виданим товарним чеком